برندها

دایامدشرق

مجموعه EA7 امپوریو آرمانی برای ورزشکارانی طراحی شده که به آراستگی حتی در زمان ورزش کردن اهمیت می‌دهند. آرمانی در سال ۲۰۱۲ این خط تولید را با همکاری برند ریبوک افتتاح کرد.
جورجیو آرمانی به افتخار آندره شوچنکو فوتبالیست سابق و اثرگذار تیم فوتبال میلان ایتالیا، عدد ۷ یعنی شماره پیراهن او را در این طراحی استفاده کرده است.
برند EA7 امپوریو آرمانی هر چند به عنوان مجموعه‌ای از تولیدات لباس‌های ورزشی شناخته می‌شود و هدف اصلی‌‌اش همراه کردن ورزش با مفهوم مد است اما این برند در نهایت تنها به ورزش خلاصه نمی‌شود و شما برای راحتی و اوقات فراغتتان هم می‌توانید از محصولات این برند استفاده کنید. پولوشرت‌ها و جلیقه‌های طراحی شده EA7 از مشهورترین تولیدات این مجموعه هستند. بنابراین برای استفاده از محصولات این برند حتما لازم نیست ورزشکار حرفه‌ای باشید. اما اگر به شیک پوشی و راحتی در یک پیاده‌روی ساده هم اهمیت می‌دهید، می‌توانید مشتری خوش سلیقه این برند باشید.

تنوع برندهای آرمانی به اندازه‌ای است که جورجیو آرمانی در طراحی‌هایش حتی بچه‌ها را هم فراموش نکرده است. او برندی مجزا برای کودکان در نظر گرفته که نوزادان تا نوجوانان زیر ۱۶ سال را پوشش می‌دهد. توجه به جزئیات از ویژگی‌های بارز برند آرمانی جونیور است که محصولات را با ترکیبی لطیف از باکیفیت‌ترین پارچه‌ها و زیباترین رنگ‌ها در دسترس کودکان قرار می‌دهد. خط تولید آرمانی جونیور از سال ۱۹۷۹ به طور اختصاصی برای طراحی پوشاک و اکسسوری کودکان راه‌اندازی شده است.
آرمانی لطافت، نرمی و راحتی را مهم‌ترین نیاز کودکان در زمینه پوشاک می‌داند و در تلاش است این نیازمندی‌ها را در خط تولید آرمانی جونیور به بهترین شکل برطرف کند.

اگر جوان هستید و به شیک پوشی اهمیت می‌دهید، آرمانی اکسچنج آماده است تا بهترین‌ها را در اختیارتان بگذارد. این برند یکی از زیر مجموعه‌های گروه آرمانی است که به طور اختصاصی برای جوانان طراحی شده است. آرمانی اکسچنج تلاش می‌کند تا لباس‌ها و اکسسوری‌های مدرن زنانه و مردانه را با قیمتی مناسب‌تر نسبت به سایر برندهای آرمانی در اختیار جوانان قرار دهد. روح جوانی و فرهنگ مدرن شهری در تولیدات آرمانی اکسچنج موج می‌زند و قرار است میراث اصیل آرمانی از طریق جوانان با این برند حفظ کند.
حالا با افتتاح فروشگاه آرمانی اکسچنج توسط شرکت «دایامد» در تهران، جوانان شیک‌‌ پوش آرمانی پسند، شرایط ایده‌آل‌تری برای خرید لباس‌های مورد علاقه‌شان در داخل کشور دارند.

یکی از نوآورانه‌ترین برند‌های آرمانی، خط تولید امپوریو آرمانی است. برندی که در کنار پوشاک به جنبه‌های فرعی اما با اهمیت دیگری توجه کرده است. ساعت، عطر، لباس زیر و اکسسوری‌های جذاب آرمانی از این خط تولید به دست طرفدارانش می‌رسند. زیبایی و کیفیت محصولات امپوریو آرمانی به اندازه‌ای است که سلبریتی‌های مشهوری مثل دیوید و ویکتوریا بکهام، کریستیانو رونالدو، رافائل نادال، مگان فاکس و ریحانا به عنوان سفیر، با این برند همکاری کرده‌اند.
جورجیو آرمانی به عنوان خالق مجموعه برندهای خانواده بزرگ آرمانی، امپوریو را به عنوان پیشگام‌ترین خط تولیدش معرفی می‌کند و اصطلاح امپوریو را یادآور یک مفهوم جامع و دموکراتیک در صنعت مد می‌داند. آرمانی اهداف این برند را طوری دنبال کرده که حالا امپوریو به عنوان یک پدیده فرهنگی در عرصه مد شناخته می‌شود.
امپوریو آرمانی با حفظ ویژگی های متمایز و تجربه و تکامل مداوم آن، برای افرادی مناسب است که به دنبال تجربه مدهای مدرن و نوآور هستند.